Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 675,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 380 |
| Wysokość w milimetrach | 455 |
| Głębokość w milimetrach | 250 |
| Rodzaj (głośniki) | Kolumny |
| System (głośniki) | 2.0 |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Moc głośników (sumaryczna) | 100 W |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor (wyliczeniowy) | Szary |
| Wymiary |
313 x 410 x 190 mm |
| Waga | 5.7 kg |

Numer oferty: 41160366
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty