Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 14,45 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 155 |
| Wysokość w milimetrach | 180 |
| Głębokość w milimetrach | 80 |
| Rodzaj (głośniki) | Komputerowe |
| System (głośniki) | 2.0 |
| Przeznaczenie (głośniki) | Gaming |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Moc głośników (sumaryczna) | 1 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 60 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |

Numer oferty: 41160403
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty