Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 15,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 90 |
| Wysokość w milimetrach | 330 |
| Głębokość w milimetrach | 70 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Impedancja | 2200 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16000 Hz |
| Czułość | 38 dB |
| Technologie (słuchawki) | Brak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Srebrny |
| Wymiary |
Φ 6.0 x 5.0 mm |
| Pozostałe parametry |
- Długość przewodu: ≤ 2 m |

Numer oferty: 41159909
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty