Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 15,83 zł
Opis
Słuchawki HDP011
Słuchawki Komputerowe HDP011 z dźwiękiem stereo, wyposażone są w mikrofon oraz złącze 3,5 mm JACK. Doskonale sprawdzą się podczas słuchania muzyki, oglądania filmów czy też rozmowach na Skype.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 200 |
| Wysokość w milimetrach | 245 |
| Głębokość w milimetrach | 70 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Telefonia internetowa |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Technologie (słuchawki) | Brak danych |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak danych |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 106 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Pozostałe parametry |
- Rozmiar głośnika: Φ 40 mm |

Numer oferty: 41161163
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty