Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 53,53 zł
Opis
Głośnik Manta Bluetooth SWAT MA418 przeznaczony jest do zadań specjalnych.
Doskonale sprawdzi się do słuchania muzyki na biwaku czy w terenie, w którym trudno o sterylne warunki. Obudowa głośnika została zabezpieczona przed wnikaniem wody, tak więc możemy go używać nawet pod prysznicem. Urządzenie to umożliwia strumieniowe przesyłanie muzykize sprzętami wyposażonymi w Bluetooth takich jak telefony, tablety czy komputery. Dzięki temu można słuchać ulubionej muzyki bez używania kabli. Wbudowany mikrofon sprawi, że głośnik może w szybki sposób zmienić się w zestaw głośnomówiący, a prowadzenie rozmów telefonicznych lub telekonferencji odbędzie się bez użycia rąk.
Dodatkowe gniazdo wejściowe Stereo AUX(mini jack) pozwali podłączyć MA418 do urządzeń, które nie zostały wyposażone w Bluetooth takich jak odtwarzacze płyt AudioCD lub MP3.
Głośnik zasilany jest poprzez wbudowany akumulator, którego możemy naładować poprzez dołączony w komplecie przewód USB. Wzmocniona obudowa i solidne wykonanie pozwolą na terenową eksploatację bez obaw o uszkodzenia.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 110 |
| Wysokość w milimetrach | 185 |
| Głębokość w milimetrach | 60 |
| Rodzaj (głośniki) | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System (głośniki) | Mono |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Moc głośników (sumaryczna) | 3 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 180 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 15 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wymiary |
88 x 88 x 45 mm |
| Waga | 240 g |
| Pozostałe parametry |
- Impedancja: 4 Ohm |

Numer oferty: 41160413
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty