Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 396,00 zł
Opis
| Kod EAN13 | 7330024573352 |
| Waga (kg) | 1.70 |
| Dlugosc kabla (cm): | 200.0 |
| Polaczenie przewodów | Wtyczka Scienna |
| Zawiesie | Wspornik |
| Przelacznik | Sciemniacz |
| Klasa IP | IP20 |
| Klasa bezpieczenstwa | CLASS II |
| Sciemniacz | BUILD IN DIMMER |
| Connection | Wall Plug |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Kolor Abazura | Bialy |
| Projektant | Joakim Thedin |
| Material podstawy | Metal |
| Material abazuru | Szklo |
| Kolor kabla | BLACK TEXTILE |
| Ilosc zródel swiatla | 1 |
| Moc | 18W |
| Oprawka | G9 |
| Volt | 230V |
| Light Source Incl. | Halogen |
| ERP Label | ERP3 |
| Energy class of lightsource incl. | C |
| Color Temperature | 2800K |
| Lumen | 204 |
Numer oferty: 40633480
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty