Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 147,00 zł
Opis
| Kod EAN13 | 7330024542419 |
| Waga (kg) | 1.35 |
| Dlugosc kabla (cm): | 200.0 |
| Zawiesie | Wspornik |
| Przelacznik | włącznik na przewodzie |
| Klasa IP | IP20 |
| Klasa bezpieczenstwa | CLASS II |
| Kolor podstawy | Bialy |
| Kolor Abazura | Bialy |
| Projektant | Bunker Hill |
| Srednica (cm) | 20.0 |
| Material podstawy | Metal |
| Material abazuru | Metal |
| Kolor kabla | Bialy |
| Ilosc zródel swiatla | 6 |
| Moc | 0.2W |
| Oprawka | Fixed LED |
| Volt | 230V |
| Typ Lampy | Dioda/LED |
| Light Source Incl. | Diod/LED |
| ERP Label | ERP13 |
| Energy class of lightsource incl. | A |
| Scattering angle | 120° |
| Color Temperature | 3000K |
| Lumen | 80 |
Numer oferty: 40633467
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty