Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 388,00 zł
Opis
| Kod EAN13 | 7392254111223 |
| Waga (kg) | 6.50 |
| Dlugosc kabla (cm): | 200.0 |
| Przelacznik | Sciemniacz |
| Klasa bezpieczenstwa | CLASS I |
| Sciemniacz | BUILD IN DIMMER |
| Kolor podstawy | Brazowy |
| Kolor Abazura | Brazowy |
| Material podstawy | Metal |
| Material abazuru | Metal |
| Kolor kabla | Czarny |
| Ilosc zródel swiatla | 2 |
| Moc | 35W |
| Oprawka | GU10 |
| Volt | 230V |
| Typ Lampy | Halogen |
| Light Source Incl. | Light source not included |
| ERP Label | ERP4 |
| Energy class of lightsource incl. | D |
| Scattering angle | 36° |
| Color Temperature | 2700K |
| Lumen | 173 |
Numer oferty: 40633511
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane

mlamp_pl
1
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty