Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 328,00 zł
Opis
| Kod EAN13 | 7330024573147 |
| Waga (kg) | 1.52 |
| Dlugosc kabla (cm): | 200.0 |
| Polaczenie przewodów | Wtyczka Scienna |
| Przelacznik | Built-in |
| Klasa IP | IP20 |
| Klasa bezpieczenstwa | CLASS II |
| Kolor podstawy | Czarny |
| Szerokosc/srednica podstawy lampy (cm) | 20.0 |
| Material podstawy | Metal |
| Kolor kabla | Przezroczysty |
| Ilosc zródel swiatla | 1 |
| Moc | 7W |
| Oprawka | Fixed LED |
| Volt | 230V |
| Typ Lampy | LED |
| Light Source Incl. | Diod/LED |
| ERP Label | ERP13 |
| Energy class of lightsource incl. | A |
| Scattering angle | 120 |
| Color Temperature | 3000K |
| Lumen | 300lm |
Numer oferty: 40633475
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty