Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 71,00 zł
Opis
MASAYA GŁOŚNIK BLUETOOTH
Zaskocz swoich znajomych możliwościami Maxton Masaya. Dzięki możliwości użycia kart TF oraz wbudowanemu radiu jest on w stanie zapewnić muzyczne doznania w każdej okoliczności. Bluetooth w wersji 4.2 zapewni wysoką jakość przesyłanego dzwięku, a funkcja hands-free pozwoli Ci odbierać telefon i prowadzić rozmowy.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj (głośniki) | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System (głośniki) | Mono |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Moc głośników (sumaryczna) | 3 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 160 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 80 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor (wyliczeniowy) | Niebieski |
| Wymiary |
130 x 76 x 75 mm |
| Waga | 187 g |
| Pozostałe parametry |
- Głośnik bezprzewodowy 40mm 4ohm |

Numer oferty: 41160067
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty