Model: PHY-50SM-1
Nr katalogowy: 10040205
Cechy urządzenia:
Model - PHY-50SM-1
Nr katalogowy - 10040205
Stan - Nowy
Materiał - ABS
Moc - 50 W
Napięcie / częstotliwość - 230 V / 50 Hz
Temperatura ogrzewania - 40°C