Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 182,80 zł
Parametry
EAN
3094570112949
Opis
| Specyfikacja | |
| Kod producenta | 11294 |
| Moc | 90 W |
| Rodzaj produktu | Masażer do stóp |
| Rodzaj masażu | Bąbelkowy, Rolowanie, Wibracyjny |
| Typ masażu | Hydromasaż |
| Miejsce stosowania | Stopy |
| Ilość poziomów intensywności | 3 |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Napięcie zasilania / zasilacza | 230 V |
| Rodzaj wtyczki sieciowej | Typ E |
| Kolor główny | Różowy |
| Szerokość | 423 mm |
| Wysokość | 240 mm |
| Głębokość | 339 mm |
| Kółka do masażu stóp, Podtrzymywanie temperatury wody | |
| Zawartość zestawu | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna, Masażer |
Numer oferty: 44745519
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty