Oferty, które mogą Cię zainteresować:






5
1 / 10
Sprzedano przez "Kup teraz" za 580,00 zł
Opis
Poszukujesz eleganckiej sofy, która zapewni Ci wyjątkowy wypoczynek? Master Barbados to idealny mebel dla każdego, kto ceni sobie wysoki komfort użytkowania. Jej największą zaletą jest dostosowanie się do pozycji ciała. Dzieje się to za sprawą specjalistycznego granulatu, wypełniającego wnętrze sofy. Sprężysty mebel idealnie odwzorowuje ułożenie kręgosłupa, dzięki czemu relaks na sofie powoduje, że poczujesz odprężenie w całym ciele.
Sofa została obszyta wodoodporną tkaniną outdoor - połączenie tego rodzaju materiału z nowoczesnym designem powoduje, że mebel świetnie sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie czy też balkonie. Odporność na zmienne i niekorzystne warunki atmosferyczne sprawia, że mebel wciąż pozostaje w idealnym stanie. Wybierz pufę Master Barbados na długie wylegiwanie się na słońcu. Sofa została zaprojektowana w czterech stylowych kolorach, idealnie oddających wakacyjny klimat. Pufa świetnie wkomponuje się w każdą przestrzeń zarówno w Twoim mieszkaniu, jak i na świeżym powietrzu.

| Materiał: | Tkanina outdoor |
| Wysokość: | 60 cm |
| Szerokość: | 65 cm |
| Podstawa: | 115 cm |
| Głębokość siedziska | 80 cm |
| Podnóżek: | nie |
| Wypełnienie: | 330 l granulat |
| Zdejmowany pokrowiec: | nie |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Koszt wysyłki (przedpłata): | 32 zł |
| Koszt wysyłki (płatność przy odbiorze): | 37 zł |
| Maksymalna ilość w przesyłce: | 1 szt. |
Numer oferty: 50416614
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty