Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 349,00 zł
Parametry
Rodzaj chłodzenia
Aktywne
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 170 |
| Wysokość w milimetrach | 235 |
| Głębokość w milimetrach | 145 |
| Radiator (CPU) | Aluminium |
| Gniazdo procesora | LGA2066 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1800 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 600 obr./min |
| Przepływ powietrza | 53.38 cfm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Ilość rurek Heatpipe | 6 |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Wymiary |
120 x 120 x 25 mm |
| Waga | 0.616 kg |

Numer oferty: 41157940
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty