Oferty, które mogą Cię zainteresować:






4
1 / 9
Sprzedano przez "Kup teraz" za 595,00 zł
Parametry
Marka
Singer
EAN
374318838724
Opis
| parametry | |
| Programy | Tak |
| Liczba programów 1 | 23 |
|
Owerlok
| Nie |
|
Wolne ramie
| Tak |
|
Podwójne szycie
| Tak |
|
Automatyczne nawlekanie igły
| Nie |
| Światło | Tak |
|
Sterowanie maszynami
| mechaniczne |
|
Overlock ściegu
| Tak |
| Ozdobny ścieg | Tak |
| Elastyczny ścieg | Tak |
|
Larnie, zygzak
| Tak |
| Wymiary | |
| Szerokość produktu | 36.0cm |
| Wysokość produktu | 30.0cm |
| Głębokość produktu | 18.0cm |
| Waga produktu | 6.8kg |
| Szerokość opakowania | 42.0cm |
| Wysokość opakowania | 34.0cm |
| Głębokość opakowania | 24.0cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 8.0kg |
Numer oferty: 42362127
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty