Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 89,22 zł
Parametry
EAN
5901299954713
Opis
Maszynka do lodów VANILLA
Maszynka do lodów Esperanza VANILLA to wymarzone rozwiązanie dla miłośników mrożonych deserów.
Za pomocą jednego przycisku możesz w bardzo prosty sposób przyrządzić pyszne domowe lody, sorbety, albo mrożony jogurt. A jeśli zależy Ci na diecie, korzystając z maszynki do lodów Esperanza VANILLA bez probelmu możesz szybko zrobić dietetyczne lody - i to w swoim ulubionym smaku. Smacznego!
| Pojemność | 0.6 l |
| Moc | 7 W |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Mycie w zmywarce | Niezalecane |
| Długość przewodu zasilającego | 100 cm |
| Kolor | biały |
| Wymiary |
|
| Waga | 1.15 kg |
| |



Numer oferty: 44744871
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Promowany

-36%
22,00 zł
13
,99 złPlants_R_Us
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty