Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 124,06 zł
Parametry
EAN
5901750501784
Opis
Maszynka do strzyżenia włosów HCS601
Maszynka do strzyżenia włosów HCS601 to idealne rozwiązanie dla mężczyzn ceniących sobie funkcjonalność i jakość wykonania. Solidna, minimalistyczna konstrukcja, stylowy design, duży wyświetlacz LED i uniwersalne wykończenie w ciemnym chromie przypadną do gustu każdemu użytkownikowi.
WYGODNA OBSŁUGA W KAŻDYCH WARUNKACH
Dzięki zasilaniu akumulatorowo-sieciowemu maszynka jest bardzo łatwa w użyciu i nie wymaga dostępu do gniazdka elektrycznego podczas strzyżenia. Wysokiej jakości akumulator litowy pozwala na ciągłą pracę urządzenia aż do 45 minut. Akumulator pozbawiony jest efektu pamięci, nie wymaga formatowania, a dzięki temu nie traci tak szybko swojej maksymalnej pojemności. Czas ładowania urządzenia to 90 minut.
WYŚWIETLACZ LED
Maszynka do strzyżenia została wyposażona w wyświetlacz LED. Informacje o wybranej długości strzyżenia oraz o stanie naładowania akumulatora są przedstawiane czytelnie i zdecydowanie ułatwiają ustawianie oczekiwanych parametrów oraz monitorowanie ich podczas pracy.
OSTRZA ZE STALI NIERDZEWNEJ
Głowica i ostrza maszynki HCS601 są wykonane z niezwykle wytrzymałej stali nierdzewnej. Części te są dodatkowo łatwe w czyszczeniu, dzięki możliwości wyjęcia ostrzy.
SALON FRYZJERSKI W TWOIM DOMU
Nasadka pozwalająca regulować długość włosów (od 3 do 22mm) zapewnia prostotę i wygodę użytkowania. W zestawie znajduje się również olej maszynowy do smarowania ostrzy oraz szczoteczka do czyszczenia. Maszynka do strzyżenia HCS601 pozwoli na stworzenie wymarzonej fryzury bez wychodzenia z domu.
| Zastosowanie | Głowa |
| Zasilanie | Akumulatorowo-sieciowe |
| Czas ładowania | 90 min |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 45 min |
| Min. długość strzyżenia (włosy) | 3 mm |
| Maks. długość strzyżenia (włosy) | 22 mm |
| Stosowanie na sucho | Tak |
| Ostrza | Stal nierdzewna |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary |
| Waga | 240 g |
| |



Numer oferty: 44747714
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradax
4.4
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Darmowa dostawa

Virella
5
Inne archiwalne oferty