Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 141,99 zł
Parametry
EAN
8594049738472
Opis

Concept ZA-7010 strzyżarka do włosów
Strzyżarka do włosów ZA7010 Concept jest idealna do użytku w domu i w podróży, czas nieprzerwanej pracy to aż 45 min. Na wyposażeniu są 3 nakładki.
Modna i praktyczna strzyżarka do włosów Concept ZA-7010 posiada 10 poziomów długości strzyżenia w zakresie 0,5 - 36 mm. Trzy nakładki wraz z zabezpieczeniem ustawienia długości cięcia zapewniają precyzyjne strzyżenie. 1. nastawka: 0,5/1/1,5/2/2,5 mm 2. nastawka: 3 -18 mm 3. nastawka: 21 - 36 mm
| Informacje o produkcie | |
| Zastosowanie | Baki |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Czas ładowania | 8 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 45 min |
| Liczba pozycji strzyżenia | 10 |
| Min. długość strzyżenia (włosy) | 0.5 mm |
| Maks. długość strzyżenia (włosy) | 36 mm |
| Ostrza | Stal nierdzewna |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary |
| Waga | 0.2 kg |
| Pozostałe parametry |
|

Numer oferty: 46404312
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty