Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 25,29 zł
Opis
Duża podkładka gamingowa MP860
Podkładka gamingowa MP860 o powierzchni 2100cm ma wystarczająco dużo miejsca nie tylko dla myszy, ale i klawiatury. Powierzchnia pokryta mikro-siatką pozwala na precyzyjne ruchy myszą, a jej ogumowane podłoże uniemożliwia przemieszczanie się po biurku. Liczne testy dowiodły, że grafika znajdująca się na macie, nie ma wpływu na precyzję ruchów myszy. Jakość materiałów, z których została wykonana, zapewnia częściową wodoodporność i pozwala na łatwe utrzymanie jej w czystości. Dzięki zszytym krawędziom jej żywotność została znacznie przedłużona.

| Producent | Havit |
|---|---|
| Model | MP 860 |
| Szerokość | 700 mm |
| Długość | 300 mm |
| Grubość | 3 mm |
| Powierzchnia | 2100 cm2 |
| Krawędzie | Zszyte |
| Struktura | Mikro-siatka |
| Podłoże | Antypoślizgowe |
Numer oferty: 45686069
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Inne archiwalne oferty