Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 274,00 zł
Opis
MC-HF30 ZESTAW 2.0
Obudowa z płyty MDF
Użyliśmy jej, ponieważ płyta MDF bardzo dobrze sprawdza się w głośnikach, zapewniając dobrą akustykę.
Regulacja tonów
Głośniki posiadają regulację tonów niskich i wysokich, co jest absolutnie niezbędne dla tych, którzy są muzycznymi estetami.
Szerokie pasmo przenoszenia
Pasmo przenoszenia zestawu wynosi 35Hz-22kHz. Zapewni wspaniałe muzyczne doznania.
Matowe wykończenie
Zestaw MC-HF30 posiada matowe wykończenie, co jest bardzo przydatne zwłaszcza w przypadku obudowy w kolorze czarnym, która, jak żaden inny kolor, uwypukla odciski palców. Dzięki matowemu wykończeniu na głośnikach ich po prostu nie będzie.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 355 |
| Wysokość w milimetrach | 265 |
| Głębokość w milimetrach | 180 |
| Rodzaj (głośniki) | Komputerowe |
| System (głośniki) | 2.0 |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Regulacja wysokich tonów |
| Moc głośników (sumaryczna) | 30 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 35 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
- Kolumna głośnikowa prawa ze wzmacniaczem i zintegrowanymi przewodami sygnałowymi oraz zasilającym |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wymiary |
140 x 228 x 134 mm |
| Waga | 3 kg |

Numer oferty: 41160239
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty