Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 285,27 zł
Parametry
EAN
5901885247915
Opis
MC-HF30 ZESTAW 2.0
Obudowa z płyty MDF
Użyliśmy jej, ponieważ płyta MDF bardzo dobrze sprawdza się w głośnikach, zapewniając dobrą akustykę.
Regulacja tonów
Głośniki posiadają regulację tonów niskich i wysokich, co jest absolutnie niezbędne dla tych, którzy są muzycznymi estetami.
Szerokie pasmo przenoszenia
Pasmo przenoszenia zestawu wynosi 35Hz-22kHz. Zapewni wspaniałe muzyczne doznania.
Matowe wykończenie
Zestaw MC-HF30 posiada matowe wykończenie, co jest bardzo przydatne zwłaszcza w przypadku obudowy w kolorze czarnym, która, jak żaden inny kolor, uwypukla odciski palców. Dzięki matowemu wykończeniu na głośnikach ich po prostu nie będzie.
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja wysokich tonów |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 30 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 35 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
- Kolumna głośnikowa prawa ze wzmacniaczem i zintegrowanymi przewodami sygnałowymi oraz zasilającym |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
140 x 228 x 134 mm |
| Waga | 3 kg |



Numer oferty: 44746356
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handelove
2.8
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty