Oferty, które mogą Cię zainteresować:
Sprzedano przez "Kup teraz" za 72,00 zł
Opis
Słuchaj ulubionej muzyki podczas ćwiczeń.
Słuchawki MDR-AS210 wyposażono w regulowane pałąki na uszy umożliwiające dokładne dopasowanie podczas uprawiania sportów, a także przewód o długości 1,2 m, który daje pełną swobodę ruchu. Odtwarzana muzyka jest czysta i pełna szczegółów dzięki przetwornikowi 13,5 mm ze zoptymalizowanym zakresem częstotliwości.
Niezawodne dopasowanie przy bieganiu
Regulowane, przyczepiane do uszu pałąki pozwalają intensywnie poruszać się w rytm muzyki
Przyjemniejsze trenowanie przy dźwiękach z przetwornika akustycznego 13,5 mm
Kiedy w ostatnich minutach treningu zacznie brakować Ci sił, czysty, pobudzający dźwięk pomoże wytrwać do końca
Czysta, wyraźna reprodukcja każdego szczegółu
Czułość 104 dB/mW i pasmo przenoszenia 17 — 22 000 Hz zapewniają czysty, szczegółowy dźwięk nawet przy dużej głośności
Naturalna akustyka dzięki otwartej konstrukcji
Swobodny przepływ dźwięku przez tylne części nauszników zapewnia bardziej naturalne brzmienie
Odporność na deszcz i pot
Odporne na zachlapanie wodą słuchawki umożliwiają słuchanie muzyki nawet podczas treningu w strugach deszczu
Więcej swobody dzięki przewodowi o długości 1,2 m
Długość przewodu wystarcza do zapewnienia swobody ruchów na bieżni albo na ulicy
Dobry wygląd w czasie wysiłku
Stylowe wzornictwo jest dostępne w wielu kolorach
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Muzyka |
| Konstrukcja (słuchawki) | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 17 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 Hz |
| Czułość | 104 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Waga | 12 g |
| Pozostałe parametry |
- Typ dynamiczny: Otwarte, dynamiczne |

Numer oferty: 41160802
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty