Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 266,70 zł
Parametry
Marka
Sony
EAN
4548736045798
Opis

Daj się porwać muzyce dzięki imponującej funkcji EXTRA BASS™. Wybierz spośród pięciu żywych kolorów, aby dopasować słuchawki do swojego stylu.
Nauszniki z miękkimi poduszkami i regulowany, metalowy pałąk oferują wiele godzin wygodnego słuchania. Stylowe słuchanie dzięki śmiałemu i eleganckiemu wzornictwu.
Zmień to, czego słuchasz, kilkoma naciśnięciami przycisków. Pilot i mikrofon na przewodzie pozwalają pomijać utwory i odbierać połączenia na słuchawkach.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm jack 4-polowy |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 24 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 5 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22000 Hz |
| Czułość | 102 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 180 g |
Numer oferty: 46404782
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty