Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 129,15 zł
Parametry
Marka
Sony
EAN
4905524942163
Opis

| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 24 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 24 kHz |
| Czułość | 98 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 125 g |
| Akcesoria w zestawie |
- Instrukcja obsługi |
| Pozostałe parametry |
- User manual |
Numer oferty: 46404860
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
4
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty