Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 192,00 zł
Opis
KOMPAKTOWY GŁOŚNIK BLUETOOTH
Media-Tech prezentuje kolejny model kontynuujący serię głośników Bluetooth, KARAOKE BOOMBOX BT MT3149 z wbudowanym subwooferem 5” oraz dwoma głośnikami średniotonowymi 2” o łącznej mocy RMS 20W, PMPO 850W.
KARAOKE BOOMBOX BT jest przenośnym aktywnym systemem głośników jak i zestawem karaoke, idealnym zarówno do użytku domowego jak i do używania podczas imprez plenerowych, ognisk itd. Do zestawu dołączony jest mikrofon, który sprawi że każdy będzie mógł podzielić się swoimi zdolnościami wokalnymi. Dodatkową funkcją jest możliwość nagrywania głosu osoby śpiewającej bezpośrednio na kartę pamięci.
Wzmocniona obudowa , wbudowany akumulator (do 7h pracy) oraz pasek na ramie zwiększający mobilność urządzenia, sprawiają że zestaw karaoke można zabrać w plener.
Aktywny interfejs Bluetooth umożliwia słuchanie muzyki przesłanej bezprzewodowo z urządzenia obsługującego technologię Bluetooth (np. telefon, smartfon, tablet) i swobodne przemieszczanie się bez ograniczenia spowodowanego zbędnymi kablami.
KARAOKE BOOMBOX BT odczytuje pliki muzyczne z kart pamięci microSD oraz z innych nośników danych (np. pendrive).
Dodatkowe złącze AUX 3,5mm pozwala na podłączenie prawie każdego źródła dźwięku, co zwiększa możliwości użytkowania systemu karaoke.
U góry urządzenia znajduje się antena teleskopowa służąca do odbioru stacji radiowych oraz rączka dzięki której możemy przenieść głośnik w dowolne miejsce.
Pod głośnikiem znajdują się antypoślizgowe nóżki dzięki którym głośnik stoi stabilnie.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 325 |
| Wysokość w milimetrach | 375 |
| Głębokość w milimetrach | 160 |
| System (głośniki) | 2.0 |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Złącza | 6,3 mm jack |
| Regulatory | Pilot |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Rodzaj (głośniki) | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Akcesoria w zestawie |
- Mikrofon |
| Wymiary |
360x230x110mm |
| Waga | 2.4 kg |
| Pozostałe parametry |
- Funkcja KARAOKE z wyciszaniem wokalu odtwarzanego utworu |

Numer oferty: 41160512
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Darmowa dostawa

Tradax
4.4
Darmowa dostawa

Tradax
4.4
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty