Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 60,00 zł
Opis
LIGHTBOX BT TOUCH KOMPAKTOWY GŁOŚNIK
Media-Tech prezentuje bezprzewodową lampkę dotykową z wbudowanym głośnikiem Bluetooth LIGHTBOX BT TOUCH MT3154.
Wielokolorowe światło lampki jest zmieniane za pomocą dotykowego sensora, który znajduje się w górnej części urządzenia. Do wyboru oprócz jasnego, białego światła jest aż 6 innych kolorów. Oświetlenie możemy dostosować w zależności od potrzeb, okazji czy pory dnia. Uchwyt w lampce umożliwia zawieszenie jej na wysokości np. w altance lub pokoju dziecięcym.
Aktywny interfejs Bluetooth umożliwia słuchanie muzyki przesłanej bezprzewodowo z urządzenia obsługującego technologię Bluetooth (np. telefon, smartfon, tablet) i swobodne przemieszczanie się bez ograniczenia spowodowanego zbędnymi kablami.
LIGHTBOX BT TOUCH odczytuje pliki muzyczne z kart pamięci microSD oraz z innych nośników danych za pomocą gniazda AUX.
Dzięki wbudowanemu akumulatorowi LIGHTBOX BT TOUCH jest przenośnym głośnikiem i lampką w jednym. Idealnym zarówno do użytku domowego lub biurowego, jak i do używania podczas wszelkiego rodzaju aktywności np. wakacyjnego wyjazdu. Przy pełnym naładowaniu, urządzenie działa nawet do 5 godzin!
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 100 |
| Wysokość w milimetrach | 145 |
| Głębokość w milimetrach | 95 |
| Rodzaj (głośniki) | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System (głośniki) | Mono |
| Przeznaczenie (głośniki) | Filmy |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Brak danych |
| Moc głośników (sumaryczna) | 3 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 19 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie |
Składany zaczep do powieszenia głośnika |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Wymiary |
∅98 x 120mm |
| Waga | 291 g |
| Pozostałe parametry |
- Bluetooth 4.1 |

Numer oferty: 41160383
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradax
4.4
Darmowa dostawa

Tradax
4.4
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty