Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 31,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 150 |
| Wysokość w milimetrach | 330 |
| Głębokość w milimetrach | 60 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Czułość | -67 dB |
| Technologie (słuchawki) | Redukcja szumów |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Specyfikacja techniczna |
|

Numer oferty: 41159944
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty