Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 125,00 zł
Parametry
Marka
Melodika
EAN
5901811201974
Opis
Połączenie najlepszych właściwości technicznych z designerskim wyglądem sprawia, że kabel Melodika MDMJ2R z serii Purple Rain to idealne rozwiązanie do przesyłania sygnału audio. Na jednym końcu przewodu znajduje się pozłacany wtyk mini jack 3,5 mm a na drugim przejście w dwa pozłacane złącza RCA (cinch). Kabel pozwala na bezproblemowe podłączenie przenośnego odtwarzacza lub laptopa, do domowego systemu audio.



Przewodnik w kablu Melodika MDMJ2R został wykonany z najwyższej jakości, oczyszczonej miedzi beztlenowej. Dzięki zastosowaniui tego materiału sygnał może być przekazywany nawet na znaczne odległosci bez powstawania zniekształceń lub szumów. Miedź beztlenowa dodatkowo zapobiega utlenianiu przewodu i utracie jego właściwości.

Wtyki kabla zostały pokryte 24 karatowym złotem co poprawia jakość przesyłu na stykach i chroni przed utlenianiem gwarantując długie, bezawaryjne działanie.

| Gwarancja | 2 Lata |
| Wtyki | Jack 3,5 mm - 2 RCA |
| Przewodnik | Miedź beztlenowa OFC |
| Ekranowanie | Pełne ekranowanie |
| Powłoka wtyków | 24 karatowe złoto |
| Długość kabla | 2 m |
| Grubość kabla | 6 mm |
| Przekrój przewodnika | 0,35 mm2 |
Numer oferty: 39533174
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handelove
4
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Inne archiwalne oferty