Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 750,00 zł
Opis
Miernik AMIKO COMBO DVB-S2/T2/C Multi Tracker 2
Miernik typu Combo, służy do pomiaru sygnału naziemnego i satelitarnego – DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C.
Miernik typu Combo, służy do pomiaru sygnału naziemnego i satelitarnego – DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C.
Amiko Multi Tracker 2 to poręczne narzędzie, idealne do szybkiego i precyzyjnego wyszukiwania sygnału satelitarnego. Miernik posiada wbudowany kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2.3 cala (6 cm), który ułatwia pracę przy słabym oświetleniu. Dzięki przejrzystej strukturze menu, wykonywanie pomiarów jest bardzo proste. Wbudowany akumulator zapewnia czas pracy ciągłej do 3 godzin.
| Obsługa | DVB-S/S2/T/T2/C |
| Zabezpieczenie LNB przed zwarciem | TAK |
| Wyświetlacz | 320 x 240, kolorowy, z regulacją podświetlenia |
| Powiadomienia dźwiękowe | TAK |
| Możliwość aktualizacjo oprogramowania przez USB | TAK |
| Możliwość edycji bazy danych na komputerze | TAK |
| Zasilanie | 100 - 240 V AC / 50-60 Hz / 12V, 1200 mA |
| Identfikacja | DVB-S / DVB-S2 |
| Demodulacja DVB-S | QPSK |
| Demodulacja DVB-S2 | QPSK, 8QPSK, 16APSK, 32 APSK |
| Współczynnik kodowania DVB-S | 1/2, 2/3, 3/4, 5/6, 7/8 |
| Współczynnik kodowania DVB-S2 | 1/4, 1/3, 2/5, 1/2, 3/5, 2/3, 3/4, 5/6, 8/9, 9/10 |
| Szybkość symbolu | 1.....45 MSPS |
| Częstotliwość wejścia | 950-2150 MHz |
| Impedancja wejściowa | 75 Ohm |
| Minimalny poziom wejściowy | 35 dBuV (hałas) |
| Maksymalny poziom wejściowy | 90 dBuV |
| Moc i biegunowość LNB | Pionowe 13V, poizome 18V, 300 mA |
| Pasmo | C/Ku-band wybieralne |
| Kalkulacja Kąta | Azymut, elewacja |
| Identyfikacja | DVB-T/DVB-T2 |
| Nośniki DVB-T | 2k, 4k, 8k |
| Nośniki DVB-T2 | 1k, 2k, 4k, 8k, 8k+E, 16k, 16k+EXT, 32k, 32k+EXT |
| Współczynnik kodowania DVB-T | 1/2, 2/3, 3/4, 5/6, 7/8 |
| Współczynnik kodowania DVB-T2 | 1/2, 3/5, 2/3, 3/4, 4/5, 5/6 |
| Modulacja DVB-T | QPSK, 16-QAM, 64-QAM |
| Modulacja DVB-T2 | QPSK, 16QAM, 64QAM, 256Qam |
| Pasmo DVB-T | 6,7 i 8 MHz |
| Pasmo DVB-T2 | 6, 7 i 8 MHz |
| Tryb PLP | Pojedyńczy/wielokrotny |
| ID PLP | 0-255 |
| Identyfikacja | DVB-C |
| Zakres częstotliwości | 44Mhz - 870 MHz |
| Prędkość Symbolu | 1MS/S .... 7.9 MS/S |
| Tryb QAM | 16 / 32 / 64 / 128 / 256 QAM |
| Zakres poziomu wejścia RF | 30 dBuV - 100 dBuV |
| SNR | 20 dB - 40 dB +/- 2 dB |
| BER | 1.0E-3 .... 1.0E-9 |
Numer oferty: 44909785
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty