Oferty, które mogą Cię zainteresować:
Sprzedano przez "Kup teraz" za 8,00 zł
Opis
Mikrofon na klipsie, biały.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 10 |
| Wysokość w milimetrach | 90 |
| Głębokość w milimetrach | 26 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Impedancja | 1400 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 30 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Czułość | 60 dB |
| Technologie (słuchawki) | Brak |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |

Numer oferty: 41159934
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty