Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 40,00 zł
Opis
Mikrofon kierunkowy Natec ASP to zarówno idealny wybór do nowoczesnego biura, jak również funkcjonalne uzupełnienie stanowiska gracza lub streamera. Wysoka jakość przetwarzania dźwięku oraz czułość, przyjemny dla oka design, a także wyjątkowa kardioidalna polaryzacja to główne zalety tego urządzenia.
Natec ASP doskonale nadaje się nie tylko do codziennych rozmów ze znajomymi przez komunikatory internetowe. Także podczas nagrywania materiałów w domowym studio oraz w trakcie rozgrywek on-line może okazać się niezrównanym towarzyszem. Wspomagany przez wysoką czułość (-47 db) mikrofon będzie natychmiastowo reagował na każde wypowiedziane słowo, a rozmówca usłyszy nas czysto i wyraźnie.
Jest to pierwszy mikrofon na rynku (w tym przedziale cenowym) o takiej kierunkowości. Dzięki niej głos będzie słyszany wyraźnie, a pozostałe dźwięki pochodzące z drugiej strony, staną się mniej słyszalne, poprawiając ogólne wrażenia z rozmowy.
ASP posiada rozkładany trójnóg, który gwarantuje jego stabilną pozycję. Natomiast kabel o długości 1,8 m pozwala go postawić w wygodnym dla nas miejscu bez obaw o to, że się wywróci. Ponadto mikrofon posiada włącznik on/off, który poprawia wygodę użytkowania.
| Typ mikrofonu | Pojemnościowy |
| Odbiór dźwięku | Kardioidalna |
| Czułość mikrofonu | -47 dB |
| Podświetlenie | Nie |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100 - 16000 Hz |
| Złącza | Mini Jack |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 86 g |
| Impedancja | 2 200 Ohm |
Numer oferty: 45141346
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handelove
4
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Darmowa dostawa

Handeloop
4.7
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty