Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 19,99 zł
Opis
Natec Bee jest małym przenośnym mikrofonem konferencyjnym, który doskonale zbiera głos mówcy.
Produkt cechuje się wysokim parametrem czułości (-58 dB), co pozwala mu dobrze spełniać jego główne zadania.
Mikrofon posiada klips, dzięki któremu można go przypiąć np. do koszuli. Takie rozwiązanie pozwala na swobodne prowadzenie konferencji lub wideorozmowy, a użytkownik może w pełni skupić się na przekazie.
Również długi na 1,8m kabel daje nam spore możliwości, przy podłączaniu mikrofonu.
Bee to sprzęt uniwersalny. Doskonale sprawdzi się, zarówno w biurze, podczas wideorozmowy jak również na konferencji audio/video.
| Typ mikrofonu | Pojemnościowy |
| Odbiór dźwięku | Dookólny |
| Czułość mikrofonu | -58 dB |
| Podświetlenie | Nie |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 50 - 16000 Hz |
| Złącza | Mini Jack |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 17 g |
Numer oferty: 45141332
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Inne archiwalne oferty