Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 40,00 zł
Opis
Mikrofon wielokierunkowy Natec Giraffe 2 stanowi obowiązkowe wyposażenie każdego stanowiska dla gracza lub streamera, jak również ułatwi komunikację użytkownikom wszelkich komunikatorów. Wysoka jakość przetwarzania dźwięku, a także czułość i nowoczesny design są głównymi wyróżnikami tego mikrofonu. Dlatego z pewnością spełni on Twoje oczekiwania!
Giraffe 2 doskonale nadaje się do prowadzenia rozmów przez komunikatory internetowe, jak również nagrywania materiałów w domowym studio, a także świetnie sprawdzi się w trakcie rozgrywek on-line. Dzięki aktywnej redukcji szumów Twój głos zabrzmi wyraźnie, a rozmówcy usłyszą Ciebie bardzo wyraźnie i czysto.
Mikrofon Natec Giraffe 2 dzięki swoim niewielkim rozmiarom z pewnością znajdzie miejsce na każdym biurku. Kabel o długości 1,8 m pozwoli Ci postawić go w wygodnym dla Ciebie miejscu. Natomiast wyłącznik ON/OFF poprawi wygodę użytkowania. Dzięki giętkiemu pałąkowi dostosujesz ustawienie mikrofonu do własnych potrzeb, nie martwiąc się, że dojdzie do utraty jakości dźwięku.
| Typ mikrofonu | Dynamiczny |
| Czułość mikrofonu | -55 dB |
| Podświetlenie | Nie |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Złącza | Mini Jack |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Kolor | Czarny |
| Impedancja | 2 200 Ohm |
Numer oferty: 45141331
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Inne archiwalne oferty