Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 45,00 zł
Opis
HS0036 - Mikrofon Retro Style
Do rozmów, gry, śpiewu itp.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 85 |
| Wysokość w milimetrach | 85 |
| Głębokość w milimetrach | 170 |
| Złącza | 3,5 mm (ładowarki) |
| Czułość | 44 dB |
| Technologie (słuchawki) | Brak |
| Długość przewodu | 1.9 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Srebrny |
| Wymiary |
161 x 81 x 81 mm. |
| Pozostałe parametry |
Przycisk wyciszenia |

Numer oferty: 41159931
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty