Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1,00 zł
Opis
Mikroprzycisk; 3x6mm; 4,3mm; TS3601-4,3; 0,8mm; przewlekany (THT); 2 piny; czarny; OFF-(ON); 50mA; 12V DC; 180gf; KLS; RoHS
| Nazwa | Mikroprzycisk |
| Rozmiar podstawy mikroprzycisku | 3x6mm |
| Wysokość całkowita mikroprzycisku | 4,3mm |
| Symbol | TS3601-4,3 |
| Wysokość popychacza mikroprzycisku | 0,8mm |
| Kształt popychacza mikroprzycisku | prostokątny |
| Wyprowadzenia | przewlekany (THT) |
| Ilość wyprowadzeń mikroprzycisku | 2 piny |
| Kolor elementu wykonawczego | czarny |
| Sposób przełączania | OFF-(ON) |
| Prąd styków DC | 50mA |
| Napięcie przełączania DC | 12V DC |
| Siła nacisku mikroprzycisku | 180gf |
| Producent | KLS |
| Certyfikaty | RoHS |
Numer oferty: 44903349
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty