Mikroskop K10HP-380B na Arena.pl
1 / 9
Mikroskop K10HP-380B
Parametry
EAN
Opis
Mikroskop K10HP-380B
Mikroskop stereoskopowy  trinokularowy Techrebal K10HP-380B 7-45X z dużą bazą 380x245mm z matą silikonową ESD do lutowania
Mikroskop K10HP-380B
Mikroskop K10HP-380B
Przykładowe zastosowanie:
  • Lutowanie elektroniki
  • Inspekcja przemysłowa,
  • inspekcja części komputerowych,
  • inspekcja modułu telekomunikacyjnego,
  • narzędzie do nauki
  • badania laboratoryjne,
  • analiza medyczna,
  • narzędzie do badań szkolnych,
  • badanie owadów,
  • badanie roślin,
  • badanie skóry,
  • kontrola tekstyliów,
  • inspekcja biżuterii,
  • inspekcje kolekcji / monet,
  • Kontrola drukowania,
Duża baza serwisowa + mata antystatyczna z organizerem 380x245mm
Cechy:
  • Rozmiar: 380 mm * 245 mm
  • Odporna na wysokie temperatury (500°C)
  • Antypoślizgowa, nieprzylepna, izolacyjna, wykonanie ESD
  • Organizery na śrubki montażowe
  • Nierozłączny element każdego serwisu, zapewniający wysoki komfort i bezpieczeństwo pracy
  • Baza bardzo duża i stabilna
Mikroskop K10HP-380B
Mikroskop K10HP-380B
Dane techniczne:
Głowica: obrotowa 360 °, trinokularowa, nachylona pod kątem 45°
Materiał układu optycznego: Szkło
Okular: Standardowa konfiguracja: 10X / 20MM, szerokie pole widzenia
Korekta dioptrii: +/- 5dp
Odległość między przegubami: 2-3 / 16 "- 2-15 / 16" (55-75 mm)
Powiększenie, x: 7-45
Odległość robocza, mm: 100mm
Okrągła płyta: średnica 4 "(100 mm)
Stolik, mm: Baza z matą silikonową 380x245mm
Podstawa: 380 x 245 x 20 mm
Zawartość zestawu:
  • Mikroskop stereoskopowy K10HP-380B
  • Trinokularowa głowica
  • Dwa okulary WF10X/20
  • Gumowe osłony oczne
  • Baza z matą silikonową 380x245mm