Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 50,99 zł
Opis
MikroTik Gigabit Ethernet Surge Protector (RBGESP) to netprotector wyposażony w gigabitowy port Ethernet. W zestawie znajduje się obudowa w pełni przystosowana do wykorzystania na zewnątrz budynków, nadająca się do zamontowania na słupie, zaraz obok anten. Do obudowy dołączony jest też kabel uziemiający. Urządzenie wspiera również zasilanie PoE.
| Ochrona ESD / EMP | 100 V/s 1 kV/μs ESD IEC 61000-4-2 ±30 kV contact ±30 kV air |
| DC spark-over voltage | 90 V @ 100 V/s |
| Maximum impulse spark-over voltage | 700 V @ 1 kV/μs |
| Discharge current | 5 kA (8/20μs) |
| Maksymalna rezystancja izolacji | 1 G om @ 50 V |
| Maksymalna pojemność | 4 pF przy 1 MHz |
| Chronione linie | Port gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s |
| Wsparcie PoE | Tak, IEEE 802.3 af/at |
| Dopuszczalna temperatura pracy | Od -40 do 70 st. C |
Numer oferty: 44495490
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty