Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 288,99 zł
Parametry
Marka
MikroTik
Opis
MikroTik RouterBoard Cube Lite60 to niewielkie i lekkie urządzenie bezprzewodowe pracujące w paśmie 60GHz.
Najnowsze urządzenie CPE MikroTika, Cube Lite60, pozwala na uruchomienie wyjątkowo ekonomicznych konfiguracji w sytuacjach wymagających wymagań na poziomie przedsiębiorstwa typu: centra handlowe, stadiony, parki przemysłowe, ruchliwe obszary miejskie itp.
Cube Lite60 został zaprojektowany tak, aby był mniej widoczny niż tradycyjne urządzenie CPE typu dish. Wyposażone został w procesor QCA9531 o taktowaniu 650 MHz, 64 MB pamięci RAM i 1 port fast Ethernet. Posiada także radio AR9344 oraz działa w oparciu o protokół 802.11ad. Cube Lite60 umożliwia zestawienie połączenia bezprzewodowego na maksymalną odległość 800 metrów. Zasilane jest poprzez pasywne PoE, napięcie wejściowe wynosi 10-28 V DC. Urządzenie instaluje się na słupie przy pomocy uchwytu Cube mount dołączonego do zestawu.
W porównaniu do SXTsq Lite60, Cube Lite 60 posiada zdolność kierowania wiązką do 8 stopni, ale zwiększa wzmocnienie formowania wiązki i precyzję sterowania, zapewniając nawet czterokrotnie większą odległość PtP. Efektywna odległość punkt-punkt między urządzeniami Cube Lite60 wynosi do 800 metrów, a punkt do wielu punktów - do 500 metrów.
Przykładowym access pointem, do którego można podłączyć maksymalnie 8 urządzeń Cube Lite60 jest MikroTik wAP 60G AP lub MikroTik wAP 60Gx3 AP. Jest to najlepsza alternatywa dla połączeń bezprzewodowych, w których pasma 2,4GHz i 5GHz są zatłoczone i mocno zaszumione. Pasmo 60 GHz umożliwia stworzenie płynnego i stabilnego sygnału bezprzewodowego bez zakłóceń o dużej przepustowości.
| Procesor | QCA9531 |
| Taktowanie | 650 MHz |
| Ilość rdzeni | 1 |
| Pamięć RAM | 64 MB |
| Pamięć wbudowana | 16 MB |
| Rodzaj pamięci wbudowanej | Flash |
| Interfejs Ethernet | 1 port fast Ethernet 10/100 Mb/s |
| Pasmo pracy bezprzewodowej | 60 GHz |
| Protokoły | 802.11ad |
| Moduł radiowy | AR9344 |
| Wejście PoE | Tak |
| Wspierany zakres napięcia | 10 - 28 V DC (pasywne PoE) |
| Maks. pobór mocy | 4 W |
| Wymiary | 130 x 130 x 132 mm |
| Dopuszczalna temperatura pracy | Od -40 do 50°C |
| System operacyjny | RouterOS |
| Licencja | Level 3 |
| Skład zestawu | Cube Lite60, Uchwyt montazowy Cube mount, Zestaw mocujący do słupa, Zasilacz 24 V, 0.38 A, PoE injector |
| Certyfikaty | CE, FCC, IC, RoHS, REACH |
Numer oferty: 45141485
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty