Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 87,50 zł
Opis
RouterBoard RB941-2ND jest Access Point-em lite (hAP lite) firmy Mikrotik. Urządzenie zostało zbudowane w oparciu o procesor 650MHz oraz 32MB pamięci RAM. RB941-2ND został wyposażony w zintegrowany moduł radiowy 2x2 MIMO 2.4GHz pozwalając uzyskać transfer do 300Mbps. Access Point ma wbudowany przycisk który obsługuje funkcje WPS oraz umożliwia przejście w tryb cAP i dołączenie do CAPsMAN - centralnie zarządzanej sieci. Urządzenie zasilane jest przez port microUSB (kabel i zasilacz w komplecie).
| Procesor | QCA9531 |
| Architektura | SMIPS |
| Taktowanie procesora | 650 MHz |
| Ilość rdzeni procesora | 1 |
| Pamięć RAM | 32 MB |
| Porty fast Ethernet | 4 |
| Moduł radiowy | QCA9531 |
| Standardy bezprzewodowe | 802.11b/g/n |
| Napięcie wejściowe | 5V |
| Maksymalny pobór mocy | 3,5 W |
| Zysk anteny | 1,5 dBi |
| MIMO | 2x2 (dual-chain) |
| Pamięć wbudowana | 16 MB |
| Rodzaj pamięci | Flash |
| System operacyjny | RouterOS Level 4 |
| Skład zestawu | Urządzenie Zasilacz USB 5 V / 1 A |
Numer oferty: 42762014
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty