Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 229,00 zł
Opis
RB750Gr3 to nowa wersja RouterBoarda 750G. W najnowszej rewizji urządzenie posiada znacznie większa wydajność, zmieniono w nim wiele podzespołów. Zastosowano dwurdzeniowy procesor MT7621A o taktowaniu 880 MHz (wcześniej był to QCA9556-AR4A z jednym rdzeniem 720 MHz) oraz aż 256 MB pamięci RAM (wcześniej 64 MB). Dodano port USB i slot na karty microSD. Urządzenie wspiera sprzętowe szyfrowanie IPsec (~470 Mb/s), a także oprogramowanie "The Dude". Wielkość routera oraz jego cena nie uległy zmianie!
Oferowany produkt wyposażony jest w 5 gigabitowych portów Ethernet. Na pierwszym porcie posiada wejście PoE, zakres napięcia wejściowego wynosi 8 - 30 V. Urządzenie posiada niewielką obudowę typu desktop, przeznaczoną do wykorzystania wewnątrz budynków. Doskonale nadaje się do zastosowania w firmach lub domach, w których istnieje potrzeba zaawansowanego kontrolowania sieci. Łączna przepustowość urządzenia dochodzi nawet do 1640 Mb/s, jest to wydajność wystarczająca do obsłużenia wielu klientów. Urządzenie posiada system routeros z licencją level 4.
W zestawie dołączony jest zasilacz 24 V, 0.38 a.
| Wersja r2 | 64 bajty | 1518 bajtów | 1400 bajtów | Wersja r3 | 64 bajty | 1518 bajtów | 1400 bajtów |
| Bridging | 396 Mb/s | 986 Mb/s | - | Bridging | 523 Mb/s | 1640 Mb/s | - |
| Routing | 373 Mb/s | 396 Mb/s | - | Routing | 530 Mb/s | 1640 Mb/s | - |
| AES-128 | - | - | 40 Mb/s | AES-128 | - | - | 472 Mb/s |
| Procesor | MT7621A |
| Taktowanie | 880 MHz |
| Ilość rdzeni procesora | 2 |
| Pamięć RAM | 256 MB |
| Porty Ethernet | 5 gigabitowych portów 10/100/1000 Mb/s |
| Port USB | Tak, 2.0 (type A) |
| Slot na karty microSD | Tak |
| Monitorowanie temperatury PCB | Tak |
| Monitorowanie napięcia | Tak |
| Szyfrowanie sprzętowe | Tak |
| Wsparcie serwera Dude | Tak |
| Wejście PoE | Tak |
| Zakres napięcia wejściowego | 8 - 30 V DC |
| Maksymalny pobór mocy | 5 W |
| Wymiary | 113x89x28 mm |
| System operacyjny | RouterOS |
| Licencja | Level 4 |
Numer oferty: 42761499
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty