Oferty, ktĂłre mogÄ CiÄ zainteresowaÄ:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 194,00 zĆ
Opis
Oferowany produkt wyrĂłĆŒnia siÄ swojÄ uniwersalnoĆciÄ . Posiada port USB, moĆŒe byÄ zasilany na dwa sposoby - poprzez wtyk DC lub PoE. W zestawie znajduje siÄ standardowy zasilacz, ewentualny PoE injector naleĆŒy dokupiÄ osobno. Ponadto router moĆŒe zasilaÄ rĂłwnieĆŒ inne urzÄ dzenie (wyjĆcie PoE na porcie ether5) takim samym napiÄciem jakie jest do niego podawane. Maksymalne obciÄ ĆŒenie portu wynosi 500 mA.
UrzÄ dzenie posiada w peĆni funkcjonalny system RouterOS z licencjÄ Level 4. Jest prekonfigurowane, wystarczy podĆÄ czyÄ je do sieci, nie zmusza uĆŒytkownika do przeprowadzenia skomplikowanego procesu instalacji.
RouterBOARD hAP (951Ui-2nD) to niewielki, bezprzewodowy router pracujÄ cy w paĆmie 2,4 GHz. Jest nastÄpcÄ popularnego modelu RB951-2n, posiada wbudowanÄ antenÄ 1,5 dBi, jego maksymalna moc nadawcza wynosi 22 dBm. Ta wydajnoĆÄ wystarczy na pokrycie zasiÄgiem kilku pomieszczeĆ, dziÄki czemu urzÄ dzenie dobrze sprawdzi siÄ w domach i niewielkich biurach. 5 portĂłw fast Ethernet umoĆŒliwia rĂłwnieĆŒ podĆÄ czenie kilku uĆŒytkownikĂłw przewodowo. Nowy hAP korzysta z technologii 2x2 MIMO, osiÄ ga wiÄc lepsza przepustowoĆÄ transmisji bezprzewodowej niĆŒ RB951-2n.
| Procesor | QCA9531 |
| Taktowanie | 650 MHz |
| IloĆÄ rdzeni procesora | 1 |
| PamiÄÄ RAM | 64 MB |
| PamiÄÄ wbudowana | 16 MB |
| Rodzaj pamiÄci wbudowanej | Flash |
| Porty Ethernet | 5 portów fast Ethernet 10/100 |
| Standardy bezprzewodowe | 802.11b/g/n |
| ModuĆ radiowy | QCA9531 |
| Porty USB | 1 |
| Rodzaj portu USB | USB type A |
| Power Jack | 1 |
| WejĆcie PoE | Tak |
| Zakres napiÄcia wejĆciowego | 6 - 30 V |
| Antena | 1,5 dBi |
| Wymiary | 113x89x28 mm |
| Dopuszczalna temperatura pracy | Od -30 do 70 st. C |
| Maksymalny pobĂłr mocy | 5 W |
| MIMO | 2x2 (dual-chain) |
| System operacyjny | RouterOS |
| Licencja | Level 4 |
Numer oferty: 42761661
Informacje dotyczÄ ce bezpieczeĆstwa i zgodnoĆci
NajczÄĆciej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty