Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 257,00 zł
Opis
RouterBOARD SXT Lite5 to kompletne urządzenie typu CPE MIMO 2x2 zgodne ze standardami 802.11 a/n. Przeznaczone jest na pasmo 5GHz i wyposażone w dwupolaryzacyjną antenę 16 dBi o separacji polaryzacji 35 dB.
RouterBOARD SXT Lite5 znajduje zastosowanie przede wszystkim jako stacja kliencka (CPE), może też służyć do realizacji połączeń punkt-punkt.
Platforma SXT LITE 5 zgodna jest z protokołem MikroTik Nv2 TDMA umożliwiającym realizację połączeń o dwukrotnie większej przepustowości niż standardowy protokół 802.11n.
| Procesor | AR9344 |
| Architektura | MIPSBE |
| Taktowanie | 600 MHz |
| Ilość rdzeni procesora | 1 |
| Pamieć RAM | 64 MB |
| Pamieć wbudowana | 128 MB |
| Rodzaj pamięci wbudowanej | NAND |
| Interfejs sieciowy | Jeden port fast Ethernet |
| Standardy bezprzewodowe | 802.11 a/n |
| Polaryzacja | Podwójna, MIMO 2x2 |
| Zysk energetyczny anteny | 16 dBi |
| Wejście PoE | Tak |
| Zakres napięcia wejściowego | 8 - 32 V |
| Maksymalny pobór mocy | 7 W |
| System operacyjny | RouterOS |
| Licencja | Level 3 |
| Wymiary | 140x140x56 mm |
| Dopuszczalna temperatura pracy | Od -30 do 80 st. C |
Numer oferty: 42761735
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty