Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 949,00 zł
Parametry
EAN
6959033848087
Opis
| Podstawowe dane techniczne | |
| Typ | mikro wieża |
| Dźwięk | |
|
Moc RMS całkowita
| 70 W |
| Odtwarzane media i formaty | |
| Odtwarzanie mediów | CD, Pamięć USB, CD-RW, CD-R |
| Obsługiwane formaty | MP3 |
| Tuner | |
|
Tuner
| z cyfrowym DAB/DAB+ |
| Zakres fal | FM, DAB+ |
| Automatyczne strojenie | Tak |
|
Tuner RDS
| Tak |
| Radio internetowe | Nie |
| Dodatkowe funkcje | |
|
Zegar
| Tak |
|
Budzik
| Tak |
| Wejścia | |
|
Wejście Aux (Audio/Video)
| Tak |
| Wejście na mikrofon | Nie |
|
USB
| Tak |
|
Bluetooth
| Tak |
|
NFC
| Nie |
|
Wi-Fi
| Nie |
| Wyjścia | |
|
Wyjście słuchawkowe
| Nie |
|
HDMI
| Nie |
| Informacje ogólne | |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Zasilanie | sieciowe 230V |
| Wymiary | |
| Szerokość produktu | 14.0 cm |
| Wysokość produktu | 26.3 cm |
| Głębokość produktu | 24.2 cm |
| Waga produktu | 1.7 kg |
| Szerokość opakowania | 38.5 cm |
| Wysokość opakowania | 36.0 cm |
| Głębokość opakowania | 35.3 cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 6.8 kg |
Numer oferty: 46345285
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty