Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 380,00 zł
Parametry
EAN
54
Opis
Drogi Kliencie,
Voice Kraft. Zajmujemy się importem i dystrybucją sprzętu audio oraz akcesorii elektronicznych od 1991r. Jako właściciel marki Voice Kraft, Hanssen, zarządza dystrybucją produktów w Europie. Projekty i wzornictwo opracowane są w centrali firmy Voice Kraft (Hong Kong). Biuro handlowe firmy VK nadzoruje proces produkcji i kontroli jakości u stałych sprawdzonych renomowanych producentów. Przebiegiem produkcji, certyfikacji oraz kontrolą nad zachowaniem standardów związanych z wymogami Unii Europejskiej opiekę sprawują nasi wyspecjalizowani pracownicy działu importu. Dzięki temu, produkty jakie Państwu oferujemy są najwyższej jakości, posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty oraz spełniają wymogi stawiane przez UE.
| Liczba kanałów: | 2 x STEREO + 2 x USB/SD + 2 x BLUETOOTH |
| Czułość wejścia mikrofonowego: | 3mV/2.2kΩ |
| Czułość wejścia gramofonowego: | 3.2mV/47KΩ |
| Czułość wejścia liniowego: | 150mV/47KΩ |
| Korektor LOW: | +/- 12dB |
| Korektor TREBLE: | +/- 12dB |
| Korektor HIGH: | +/- 12dB |
| Czułość wyjścia MAIN: | 0dB / 1V 600Ω XLR symetryczne |
| Czułość wyjścia BOOTH: | 0dB / 1V 600Ω RCA niesymetryczne |
| Czułość wyjścia REC: | -5dB / 0.5V 600Ω RCA niesymetryczne |
| Czułość wyjścia słuchawkowego: | 300mV / 16 – 32 Ω |
| Pasmo częstotliwości: | 20Hz – 20kHz +/-2dB |
| Zniekształcenia: | <0.02% |
| Odstęp sygnał/szum: | >-90dB |
| Zasilanie: | 230V 50Hz |
| Wymiary: | 110 x 310 x 240 mm |
| Waga: | 3kg |
| Wyświetlacz LCD: | Osobny dla każdego kanału |
Numer oferty: 38847564
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu uzupełniony automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty