Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 67,00 zł
Opis
Kompaktowy zestaw głośników stereofonicznych o mocy wyjściowej 5 W (10 W moc szczytowa)
- Idealne odtwarzanie efektów dźwiękowych i muzyki
- Regulacja mocy i głośności
- Umieszczone z przodu gniazdo słuchawkowe
- Zasilany przez złącze USB - brak konieczności podłączania do gniazda sieciowego
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj (głośniki) | Komputerowe |
| System (głośniki) | 2.0 |
| Przeznaczenie (głośniki) | Filmy |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Moc głośników (sumaryczna) | 10 W |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Akcesoria w zestawie |
- 2 głośniki z podłączonymi przewodami |
| Kolor (wyliczeniowy) | Srebrny |
| Pozostałe parametry |
Wymiary opakowania: 205x186x90 |

Numer oferty: 41160063
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty