Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 172,14 zł
Parametry
EAN
4001702024567
Opis
Minikoparka Caterpillar
Minikoparka Caterpillar jest wierną kopią prawdziwego modelu w skali 1:16. Wykonany jest z wyokiej jakości tworzywa sztucznego przeznaczona jest dla dzieci w wieku powyżej 3 lat.
Główne cechy:
| Nr katalogowy |
BR-02456 |
| Marka | Brak |
| Rodzaj | Koparki |
| Skala | 1:16 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Żółty |
| Długość | 40.9 cm |
| Szerokość | 16.3 cm |
| Wysokość | 40.9 cm |
Numer oferty: 44757162
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty