Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 77,95 zł
Parametry
EAN
5901890035019
Opis
Młynek do kawy Aroma G30
| Typ | Młynek do kawy |
| Moc | 150 W |
| Pojemność | 50 g |
| Funkcje |
|
| Turbo / Praca pulsacyjna | Tak |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Długość przewodu zasilającego | 0.95 m |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | inox |
| Wymiary |
84,3 x 170 x 102,5 mm |
| Waga | 0.77 kg |



Numer oferty: 44366709
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu wygenerowany automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

NEWMART_TOYS
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty