Oferty, które mogą Cię zainteresować:






8
1 / 13
Sprzedano przez "Kup teraz" za 864,00 zł
Parametry
Marka
Inna
EAN
4001627001476
Opis
| Parametry produktu | |
| Rodzaj młynka do kawy | ceramiczny |
| Regulacja grubości mielenia | Tak |
| Objętość zasobnika na zmieloną kawę | więcej niż 280 gramów ziaren kawy |
| Pobór mocy młynka do kawy | 128 W |
| Wymiary | |
| Szerokość produktu | 23.0cm |
| Wysokość produktu | 39.7cm |
| Głębokość produktu | 13.5cm |
| Waga produktu | 2.6kg |
| Szerokość opakowania | 18.2cm |
| Wysokość opakowania | 28.4cm |
| Głębokość opakowania | 31.0cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 3.1kg |
Numer oferty: 40433359
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty