Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 341,77 zł
Parametry
EAN
5908235973951
Opis
MM 330 CLASSIC
To klasyczny telefon łączący w sobie nowoczesne technologie. Posiada przydatne funkcje biznesowe i multimedialne. Wyjątkowo duży wyświetlacz 3,2 cala zapewnia mu jeszcze lepszą czytelność.
| Model |
MM 330 CLASSIC |
| Transmisja danych | UMTS (WCDMA) |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | Nie |
| Obudowa | Standardowa |
| Waga | 104 g |
| Wysokość | 129 mm |
| Szerokość | 58 mm |
| Głębokość | 11 mm |
| Bateria |
1000 mAh |
| Czas rozmów (maks.) | 7.5 h |
| Czas czuwania (maks.) | 320 h |
| Kolor | Czarny |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 3,2'' |
| wyświetlacza |
QVGA 240 x 320 pix |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Szczegółowe dane aparatu |
5 Mpix |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| GPS | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SD (8MB - 4GB) |
| Tuner FM | Tak |
| Odtwarzacz Audio | Tak |
| Dyktafon | Tak |
| MMS | Tak |
| System operacyjny | Producenta |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Tak |
| Dual SIM | Nie |
|
- Lampa błyskowa | |





Numer oferty: 44748586
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty