Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 340,06 zł
Opis
| Specyfikacja | |
| Kod producenta | A949 |
| Typ produktu | Modele |
| Rodzaj silnika | Elektryczny |
| Rodzaj napędu | Napęd 4x4 |
| Skala | 1:18 |
| Kolor główny | Czerwony, Niebieski |
| Szerokość | 140 mm |
| Wysokość | 105 mm |
| Głębokość | 285 mm |
| Waga | 1700 g |
| Rodzaj zasilania | Bateryjne |
| Zawartość zestawu | Akumulator, Instrukcja obsługi, Ładowarka |
Numer oferty: 41518591
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty